O nás

MiHOR  – je slovenská značka dizajnových produktov pre psy, určená pre náročného majiteľa s dôrazom na exkluzívny produkt. Preto šedý priemer nie je pre nás tá správna cesta. Prinášame vám  jedinečné produkty,  ktorých design podtrhne vašu osobnosť a šarm vášho štvornoháča.

MiHOR –  legenda medzi bull,  molos a pracovnými plemenami.  Ako jedny z mála sa môžeme pochváliť tradíciou od roku 1990.  Sme už tretou generáciou rodinnej značky dizajnových produktov vyrobených na Slovensku a to v našej dielni.

MiHOR  – aby sme mohli uspokojiť aj majiteľov malých a stredných plemien, vytvorili sme exkluzívnu značku VOLK, kde tvoríme luxusný tovar vyrobený na Slovensku. Výrobky VOLK sú silne orientované na mestského psíka ktorého majitel hľadá jedinečnosť, kvalitu, exkluzivitu.

MiHOR / VOLK vyrábame na Slovensku ručne v našich dielňach na profesionálnych strojoch kde často využívame aj staré sedlárske remeslo. Sme orientovaný na  jedinečnosť, kvalitu, dlhú životnosť, spoľahlivosť, bezpečnosť, tradíciu. .

www.mihor.sk    www.volk.sk